Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: «Від сьогодні ми посилили контроль на в’їздах у столицю»

16 квітня 2020 року, 12:14

Відсьогодні, 16 квітня, посилено контроль на в’їздах у столицю. Водіям та пасажирам транспорту на основних в’їздах до Києва виміряють температуру. Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції.

«Ми встановили 9 пропускних пунктів, де всі авто, що прямують у місто, перевірятимуть медики та правоохоронці. Такі суворі обмеження зумовлені тим, що, за прогнозами медиків, після свят може відбутися різке збільшення кількості хворих на коронавірус. Щоб упередити такий сценарій, щоб не допустити колапсу в лікарнях, ми запроваджуємо такі обмежувальні заходи. Я звертаюся, зокрема, до керівників підприємств, до роботодавців: у найближчі кілька днів максимально забезпечити дистанційну роботу працівників», – наголосив Віталій Кличко.

Він зазначив, що в святкові дні посилену службу в столиці нестимуть правоохоронці. Контролюватимуть дотримання правил обмежень у публічних місцях, парках та скверах, біля храмів.

Мер також нагадав, що за час обмежень у Києві поліція склала вже майже 900 протоколів щодо порушників карантину.

«Я звертаюся до киян та всіх українців: не їдьте без нагальної потреби нікуди на свята. Не йдіть до церкви, не гуляйте в парках! Це – ваша безпека і ваше життя!», – наголосив Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]