Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко відкрив дитсадок у Шевченківському районі: «Цього року ми побудували та відновили 7 дитсадків, а у наступному плануємо відкрити не менше 10»

21 грудня 2016 року, 13:43

Київський міський голова Віталій Кличко відкрив відновлений і капітально відремонтований дитсадок № 423 у Шевченківському районі столиці, який понад 20 років не працював за своїм основним призначенням. Віталій Кличко зазначив, що цього року в столиці збудували та відновили загалом 7 дитсадків. А наступного року планується відкрити не менше 10 дошкільних закладів.

«Зараз ми перебуваємо у відновленому дитсадку на вул. Дегтярівській, приміщення якого не використовувалось за призначенням із 1994-го року, тож воно потребувало капітального ремонту, – зазначив Віталій Кличко. – Існуючу двоповерхову будівлю ми реконструювали і надбудували третій поверх, збільшивши потужність закладу – відтепер садок зможе прийняти більше 170 маленьких киян. Напередодні Новорічних і Різдвяних свят новий дитсадок – гарний подарунок не тільки для дітей, а й для всіх киян. Впевнений, що спільними зусиллями ми продовжимо змінювати наше місто», – розповів мер столиці, додавши, що з бюджету міста на реконструкцію закладу було виділено майже 50 мільйонів гривень.

Віталій Кличко підкреслив, що протягом двох років місту вдалося також повернути в комунальну власність 7 дитсадків на понад 1 200 місць.

«Окрім того, тільки до початку навчального року районами столиці додатково створено у дитячих садках майже 1 300 місць для дошкільнят. Сьогодні це найвищий показник серед регіонів країни», – наголосив міський голова.

Мер Києва додав, що сьогодні в електронній черзі до дитсадків у столиці перебуває понад 11 тисяч дітей.

«І ми робимо все для того, щоби її зменшити, і щоби за три-чотири роки її взагалі не було. Ми хочемо втілити наші плани, і у наступному році відкрити не менше 10 дитячих садків», – зазначив Віталій Кличко.

Відновлений дитячий садочок у Шевченківському районі збудований за сучасними нормами і обладнаний, зокрема, зручними пандусами та великим ліфтом, що дозволяє навчатися тут дітям із обмеженими можливостями. Також тут встановлена система охорони з 17-ма камерами спостереження, які розміщені на території садочка.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua