Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко відкрив  новий громадський простір – VCENTRI HUB в Оболонському районі (+фото)

15 червня 2021 року, 12:58

Мер Києва Віталій Кличко відкрив новий громадський простір – VCENTRI HUB в Оболонському районі столиці.

«Приємно, що в нашому місті з’являються такі громадські простори. Це місце – ще один майданчик для ефективної взаємодії влади, громади, представників освітнього середовища, соціально відповідального бізнесу та міжнародних партнерів. Створення подібних безоплатних офісів у форматі openspace є важливим спільним проектом міської влади, об’єднань громадян та жителів столиці», – наголосив Віталій Кличко.

У приміщенні VCENTRI HUB можна проводити різного роду заходи, круглі столи, громадські обговорення. Обмінюватися думками і ділитися досвідом.

Організовуватимуть у VCENTRI HUB і семінари для тих мешканців району, які хочуть створити ОСББ, зареєструвати громадську організацію чи благодійний фонд. Також тут можна буде отримати юридичні та фінансові консультації.

Мер столиці нагадав, що в березні минулого року в столиці відкрили перший муніципальний громадський простір VCENTRI HUB – на вулиці Володимирській, 51‑Б. І саме великий запит від громадськості спонукав до розповсюдження такої практики на інші райони міста.

«Сьогодні ми відкриваємо VCENTRI HUB в Оболонському районі не випадково. Місцеві жителі активні у розвитку свого району та спільно вирішують локальні проблеми разом з владою. Гарним прикладом є парк «Наталка», створення якого стало результатом активності місцевої громади», – зазначив Віталій Кличко.

Новий відкритий простір загальною площею близько 200 квадратних метрів є повністю інклюзивним. Приміщення умовно розділене на декілька зон: є окрема дитяча кімната, коворкінг-зона, meeting room, кімната для роботи Громадської ради району. Хаб оснащений усім обладнанням, необхідним для проведення різного роду заходів: проєктор та екрани, мережа Wi-Fi, сучасна система клімат-контролю.

«Сподіваюся, що цей хаб стане місцем, де влада та громада району спільно будуть знаходити нові цікаві ідеї та рішення для розвитку Оболоні, для розвитку нашого міста», – підкреслив Віталій Кличко.

 

Новий громадський простір – VCENTRI HUB в Оболонському районі столиці

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]