Версія для людей із вадами зору
Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко вручив премії 100 юнакам та дівчатам за наукові, творчі та громадські досягнення

27 червня 2017 року, 16:32

Мер Києва Віталій Кличко вручив премії 100 юнакам та дівчатам за досягнення у розбудові столиці.

Міський голова нагадав, що премія була заснована минулого року і присуджується за наукові досягнення; творчі досягнення та внесок у розвиток молодіжного руху. Розмір кожної премії – 3 тисяч гривень. Мер Києва зауважив, що, звичайно, розмір премії не такий великий, але, висловив впевненість, що головною мотивацією для кожного лауреата були не гроші, а прагнення змінити наше місто, нашу країну.

«Я переконаний, що мотивація – бажання поділитися своїм баченням, якими мають бути Київ і Україна. Я вдячний кожному, хто бере активну участь у житті нашого міста і нашої країни, хто не скаржиться, а ставить перед собою мету і наполегливо йде до її реалізації. Ви вдосконалюєтеся самі і цим мотивуєте оточуючих теж змінюватися», – наголосив Віталій Кличко.

Мер Києва висловив впевненість, що в колонній залі КМДА зібралися молоді люди, які в майбутньому стануть лідерами в різних сферах суспільства та приноситимуть користь Україні.

«Я завжди кажу, що дуже важливо вірити в себе, наполегливо працювати і тоді будь-яка мрія обов'язково втілиться в життя», – сказав Віталій Кличко.

Він навів приклад зі свого життя і розповів, як багато років тому, в юності, при перегляді боксерського поєдинку, де чемпіонський пояс здобув Майк Тайсон, запевнив своїх друзів, що згодом цей самий пояс виграє і він. За словами мера Києва, тоді друзі з нього жартували і не вірили. Однак, через деякий час, Віталій Кличко під час бою таки здобув цей пояс.

«Я бажаю вам віри в свою мрію, рішучості і втілення всіх ваших прагнень! Я впевнений, що ви, нове молоде покоління, зробите нашу країну по-справжньому європейською, демократичною і сучасною», – додав Віталій Кличко.

Премію отримали за наукові досягнення – 55 осіб, творчі досягнення – 24 особи; внесок у розвиток молодіжного руху – 21 особа.

Портал працює в тестовому режимі. Якщо ви маєте зауваження або пропозиції, будь ласка, напишіть нам: support.web@kyivcity.gov.ua або зателефонуйте за номером: (044) 366-80-13