Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко: «Всі водії громадського транспорту столиці щодня проходять медичний огляд»

02 квітня 2020 року, 12:23

Усі водії громадського транспорту столиці щодня проходять медичний огляд. Про це мер столиці Віталій Кличко заявив під час онлайн прес-конференції, відповідаючи на запитання, отримані від ЗМІ.

«Всі 700 водіїв, які сьогодні виходять на маршрути громадського транспорту в Києві, щодня проходять медичний огляд. І якщо в когось будуть виявлені ознаки захворювання, працівника одразу відсторонять від роботи та направлять до медиків», – зазначив Віталій Кличко.

Нагадаємо, що з 23 березня громадський транспорт столиці перевозить, виключно за спецквитками, тих пасажирів, які їдуть на роботу на підприємства, що забезпечують критично важливі сфери життя міста.

Це – медичні працівники, рятувальники, правоохоронці, фахівці сфери ЖКГ, люди, які працюють у продуктових магазинах та аптеках, співробітники стратегічних підприємств. Щоденно громадським транспортом, що скоригував свої маршрути, користуються понад 40 тисяч пасажирів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua