Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко: Я роблю все, щоб консолідувати всі фракції новообраної Київради (+фото)

08 грудня 2020 року, 11:24

Мер Києва Віталій Кличко докладає зусиль, щоб консолідувати всі фракції новообраної Київради. «УДАР» поступився своїми амбіціями заради компромісу й об’єднання всіх політичних сил. Про це Віталій Кличко заявив під час відкриття засідання Київської міської ради.

«Ми сьогодні зібралися, щоб вирішити питання, необхідні для нашої подальшої роботи. Нам потрібно обрати керівництво виконавчого органу – кількох заступників голови КМДА, сформувати комісії міської ради та їх керівництво. Я намагаюся зробити все, щоб консолідувати всі фракції новообраної міської ради. Щоб ми працювали злагоджено і ефективно – заради подальшого розвитку столиці та комфорту киян», – сказав Віталій Кличко.

Він наголосив, що, особливо в нинішній ситуації, усі повинні зрозуміти, що Київрада – не політичний орган, а перш за все – господарський. Де вирішують нагальні питання життєзабезпечення міста, розвитку його економіки, інфраструктури, створення комфортних умов для життя і роботи в столиці, питання підтримки тих киян, які потребують допомоги.

«І кожна політична сила, очолюючи комісії, чи представлена у виконавчому органі, бере на себе відповідальність за реалізацію профільних питань. Керівництво кожним напрямом роботи – це не статус чи привілей. Це – щоденна професійна робота», – наголосив мер Києва.

За словами Віталія Кличка, у грудні депутати мають ухвалити життєво важливі для міста питання – зокрема, бюджет столиці на наступний рік, продовження пільг і заходів для підтримки бізнесу та питання забезпечення роботи медичної сфери.

А також місту потрібно втілювати важливі проекти, що розпочали у столиці та нові, що запланували.

«Нам потрібно втілювати конкретні зміни, а не чубитися в сесійній залі. Заради компромісу і об’єднання всіх політичних сил «УДАР» поступився своїми амбіціями. Бо ми виходимо з головного – йдеться, перш за все, про розвиток Києва, комфорт його мешканців, а не про керівництво тими чи іншими комісіями. Я закликаю всіх депутатів керуватися саме таким принципом – відповідальністю перед киянами, які нас обрали. Відповідальністю за реалізовані справи, за втілені проекти, за те, що відбувається в місті», – підкреслив  Віталій Кличко.

Пленарне засідання сесії Київради

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]