Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко, який перебуває на самоізоляції, у прямому ефірі з інформацією про поточну ситуацію в столиці (+повний текст, відео)

28 жовтня 2020 року, 11:13

О 12:00 Віталій Кличко, який перебуває на самоізоляції вдома через захворювання на коронавірус, у прямому ефірі з інформацією про поточну ситуацію в столиці.

Віталій Кличко інформує:

- на скільки збільшилася кількість інфікованих у Києві;

- скільки киян, інфікованих COVID-19, госпіталізовані;

- коли завершаться канікули у столичних школах;

- про своє самопочуття у зв'язку із захворюванням на коронавірус;

- як мер оцінює результати виборів.

Вітаю всіх, хто нас дивиться!

Як ви знаєте, мер Києва Віталій Кличко перебуває на самоізоляції і лікується від коронавірусу. Але він працює. Наразі – дистанційно. І сьогодні з інформацією щодо ситуації у столиці і дії міської влади вийде у прямий ефір із дому.

Прихворіла і наша перекладачка жестової мови Леся Петрівська. Вона теж сьогодні працює з дому.

Ми робимо все для того, щоб інформувати киян про ситуацію в місті. Добре, що засоби зв’язку це дозволяють робити. І зараз ми зв’язуємося з нашої студії з Віталієм Кличком. Мером столиці.

Добрий день, Віталію Володимировичу! Чи бачите і чуєте нас? Отже, як себе почуваєте? Багато журналістів, киян питають про це. І які симптоми у вас зараз?

Почуваюся непогано. Тримаюся бадьоро. Увесь час на телефоні. На зв’язку з міськими службами, контролюю ситуацію. Повторний тест, що я зробив у понеділок, теж, на жаль, був позитивним. Єдине із симптомів – що не відчуваю зараз запахів. Температура вже в нормі. П’ю вітаміни. Все нормально.

Лікуйтеся, чекаємо на вас на роботі. І зараз розкажіть про ситуацію із захворюваністю на коронавірус у столиці.

Динаміка захворюваності у столиці – не зменшується. За минулу добу в Києві на коронавірус захворіли ще 563 людини. Померли 15 хворих. Усього коронавірус забрав життя 721-го киянина. Підтверджених випадків захворювання на COVID-19 на сьогодні у столиці вже 35450.

Серед тих, хто захворіли: 296 жінок віком від 18-ти до 96-ти років. Та 19 дівчаток від двох років до 17-ти. 228 чоловіків віком від 18-ти до 96-ти рокiв. Та 20 хлопчиків від двох до 17-ти років. Захворіли також 14 медиків. До лікарень столиці госпіталізували 52 пацієнти. Інші – на самоізоляції під контролем лікарів.

Одужала за минулу добу 221 людина. Усього коронавірус подолали 12146 мешканців Києва. Найбільше випадків захворювання минулої доби виявили в Деснянському районі – 129. У Дніпровському – 84. Та в Солом’янському районі – 80 випадків.

На жаль, збільшується в нас і кількість хворих, що потребують госпіталізації. У стаціонарах столичних медзакладів сьогодні лікуються 1866 хворих на коронавірус. Із них 39 дітей. 494 пацієнти – у важкому стані. 701 отримує кисневу підтримку. 29 – під апаратами ШВЛ. Іще 146 пацієнтів перебувають в лікарнях із підозрою на коронавірус. Пневмонію у столичних медзакладах лікує 491 хворий.

Щодо навчального процесу в Києві. Із 29 жовтня відновлюється навчання після канікул у столичних школах. Залишаться на карантині 8 шкіл. Та 587 класів у 186-ти школах Києва. Через захворювання педагогів і учнів.

Після виборів у всіх школах міста, де були розташовані дільниці, здійснили дезінфекцію. 420 шкіл (це 95 відсотків) – за заявками директорів підключені до опалення. Так що, думаю, учні безпечно зможуть повернутися за парти. Але, підкреслю: ми тримаємо ситуацію на контролі і оперативно ухвалюємо рішення щодо карантину в окремих школах. Чи про переведення окремих класів на дистанційне навчання.

Дякуємо за інформацію. І до іншої теми, яка сьогодні цікавить і ЗМІ і багатьох киян. Як ви оцінюєте результати виборів у столиці? Офіційні ще не оголосили, чекаємо. Але за попередніми підрахунками, ви отримали перемогу в першому турі. Понад 50 відсотків голосів.

Я дякую за підтримку виборцям і тим людям, хто пише добрі слова і побажання одужання. Щодо виборів. Такий результат – для мене велика честь і велика відповідальність. Понад 50 відсотків підтримки після того, як я шість років працюю мером столиці, – це показник довіри киян до тих змін, що відбуваються в Києві. Показник того, що столиця змінюється. І рухається в правильному напрямку. І я вдячний і вважаю успіхом, що не втратив довіри людей. Та розумію, що це – і великий аванс. Тому продовжуємо працювати над перетвореннями у столиці. Заради комфорту киян і розвитку нашого міста. Бо, окрім виборів, на яких була зосереджена увага, у нас багато інших викликів. Боротьба з пандемією, захист здоров’я і життя людей. Підтримка соціально незахищених киян. Підтримка нашої економіки та бізнесу. Тож попереду багато роботи. І ми до неї готові.

Дякуємо, Віталію Володимировичу, дякуємо Лесі Петрівській. Одужуйте!

І спасибі всім, хто нас дивився. Зустрінемося в п’ятницю. Як завжди, о 12:00.

Бережіть себе!

 

 

 

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua