Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко закликав депутатів ухвалити рішення, щоб вивести з тіні нелегальні машиномісця в столиці

31 серпня 2021 року, 12:32

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів ухвалити необхідне рішення, аби вивести з тіні десятки тисяч машиномісць, що десятиліттями функціонували в столиці нелегально. Про це мер заявив на початку засідання Київради.

«Прошу депутатів підтримати внесення змін до додатку 5 рішення Київради від 23 червня 2011 року «Про встановлення місцевих податків і зборів у місті Києві». Цими змінами ми виведемо з тіні десятки тисяч машиномісць, що десятиліттями функціонували в столиці нелегально, приносячи дохід окремим групам осіб, а не бюджету міста. Ми також захистимо гаражні кооперативи від самовільного захвату та будь-яких інших протиправних дій, запропонувавши їм першочергове право укладання договору з містом. Люди, які десятиліттями будували своє майно, мають бути захищеними. Але для цього їм потрібно мати юридично чинний і офіційний договір з міськими структурами», – сказав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua