Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав депутатів ухвалити рішення щодо оновлення столичної інфраструктури, збереження культурної спадщини і безпеки Києва

13 травня 2021 року, 11:15

Мер Києва Віталій Кличко закликав депутатів Київради ухвалити рішення щодо оновлення столичної інфраструктури, збереження культурної спадщини і безпеки Києва. Про це він заявив на початку засідання Київської міської ради.

«Сьогодні ми повинні ухвалити важливі для міста та киян рішення, які стосуються і оновлення інфраструктури столиці, і збереження культурної спадщини, і безпеки Києва. Зокрема, рішення про гарантії міжнародним фінансовим організаціям щодо залучення кредитів на великі інфраструктурні проекти. Йдеться і про закупівлю нових вагонів метро, і про подальше оновлення мережі вуличного освітлення, про кошти на ремонт мосту Метро. А це дуже важливий для столиці проект!» – сказав Віталій Кличко.

Також, за словами мера Києва, депутати мають ухвалити звернення Київради до Кабінету Міністрів щодо занесення об’єктів культурної спадщини до Державного реєстру нерухомих пам’яток України. Він нагадав, що вже кілька років Мінкульт не може розглянути перелік об’єктів, які Департамент охорони культурної спадщини столиці щорічно подає до відомства. Тільки за останні три роки місто подало для занесення до Держреєстру більш як півтори тисячі пам’яток.

«Міністерство за цей час ухвалило рішення тільки щодо 23 об’єктів. 21 – внесли до Держреєстру. А два – визнали такими, що не підлягають внесенню. Така позиція Мінкульту призводить до того, що столиця втрачає пам’ятки культури! Вони руйнуються, а місто не може розпочати реставраційні роботи там, де це необхідно», – наголосив Віталій Кличко.

Також мер Києва закликав депутатів ухвалити звернення до Уряду щодо розробки і ухвалення закону, що регулює питання функціонування сучасної та ефективної системи територіальної оборони. Відповідний закон дасть можливість областям і Києву – спільно з військовими – будувати належну систему територіальної оборони регіонів України.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]