Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Віталій Кличко закликав киян, до яких звертатимуться фахівці Моніторингового центру запобігання поширенню COVID-19, надавати їм інформацію щодо своїх контактів за останні 14 днів

03 квітня 2020 року, 12:12

Мер Києва Віталій Кличко закликав киян, до яких звертатимуться фахівці Моніторингового центру запобігання поширенню COVID-19, надавати їм інформацію щодо своїх контактів за останні 14 днів. Про це він заявив під час онлайн прес-конференції.

«Хочу поінформувати, що Моніторинговий центр запобігання поширенню COVID-19 здійснив уже майже 500 телефонних контактів із метою контролю стану здоров’я людей, що перебувають на самоізоляції. Якщо ви захворіли, перебували в контакті з хворим, або ви – в групі ризику, вам обов’язково зателефонують із центру, який створило місто», – сказав Віталій Кличко.

 Він закликав киян надавати інформацію щодо їхніх контактів за останні 14 днів.

«Нам потрібно зібрати цю інформацію. Адже таким чином ми зможемо попередити людей про небезпечний контакт та необхідність самоізоляції. І зупинити розповсюдження вірусу», – додав мер.

Віталій Кличко зауважив, що все спілкування з операторами Моніторингового центру є абсолютно конфіденційним. А персональні данні повністю захищені.

«Завчасно підготуйтесь до розмови: згадайте свої контакти за останні 14 днів. Від точності і чесності ваших відповідей може залежати життя інших киян. Ми повинні боротися із розповсюдженням хвороби разом! Допомагайте, дотримуйтеся правил обмежень. Надавайте необхідну інформацію, якщо до вас звертаються офіційні органи», – підкреслив мер Києва.

 

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]