Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко закликав киян та всіх українців вакцинуватися: 98 відсотків госпіталізованих до лікарень із коронавірусом – невакциновані

20 жовтня 2021 року, 15:54

98 відсотків госпіталізованих до лікарень із коронавірусом киян – невакциновані. Про це мер столиці Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

«Ситуація з розповсюдженням коронавірусу в столиці і в Україні загалом – погіршується щодня. За минулу добу в Києві – понад 1 тисяча нових хворих та 29 летальних випадків. Понад 500 людей потрапили в лікарні. Більшість із них – у важкому стані. Ліжка в столичних лікарнях стрімко заповнюються. Київ – на порозі червоної зони», – підкреслив Віталій Кличко.

Він зазначив, що єдиний на сьогодні спосіб зупинити розповсюдження вірусу та уникнути найсуворіших обмежень – масова вакцинація.

«Я закликаю киян і всіх українців іти й щеплюватися. Вакцина є. Пункти вакцинації працюють. Тому не слухайте дику пропаганду антивакцинаторів! Бо 98 відсотків госпіталізованих до лікарень – нещеплені. І помирають, в абсолютній переважності, невакциновані пацієнти. Подумайте про це! Я розумію, що моє звернення для частини людей – непопулярне. Але найважливіше для мене – зберегти здоров’я і життя киян! Не допустити колапсу медичної системи, яка може не впоратися з надто великою кількістю хворих. Як це було в деяких країнах під час минулих хвиль коронавірусу. Пам’ятайте: вірус блокує повноцінне життя. І вибір у нас невеликий – або вакцинація, або – ізоляція! Обирайте здоров’я і життя – своє, своїх близьких, друзів та тих, хто поруч!» – закликав Віталій Кличко.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua