Версія для людей із вадами зору

Віталій Кличко звернувся до уряду щодо дофінансування будівництва Подільсько-Воскресенського мосту та метро на Виноградар

13 березня 2019 року, 13:29

Мер Києва Віталій Кличко звернувся до прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана із проханням допомогти столиці і дофінансувати на суму 400 мільйонів гривень будівництво двох важливих для Києва інфраструктурних об’єктів – Подільсько-Воскресенського мостового переходу через Дніпро та Сирецько-Печерської лінії Метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар.

Із відповідною ініціативою Віталій Кличко виступив на засіданні уряду.

«Задля реалізації важливих інфраструктурних проектів прошу ваших, Володимире Борисовичу, доручень щодо виділення місту Києву коштів із Державного бюджету на соціально-економічний розвиток у сумі 200 мільйонів гривень на продовження будівництва Подільсько-Воскресенського мостового переходу та 200 млн гривень – на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії Метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар», – сказав Віталій Кличко.

Він зазначив, що будівництво таких важливих об’єктів стимулює розвиток громадського транспорту та інфраструктури столиці. А також – створює додаткові робочі місця і дає можливість залучити виробничі потужності вітчизняних промислових підприємств.

У свою чергу, прем’єр-міністр Володимир Гройсман надав необхідні доручення Міністерству фінансів, Міністерству інфраструктури, всім профільним структурам спільно із КМДА опрацювати технічні можливості надання фінансової підтримки реалізації двох важливих інфраструктурних проектів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua