Версія для людей із вадами зору

Володимир Бондаренко: Діалог міської влади з громадою – запорука сталого розвитку Києва

07 червня 2021 року, 11:38

Діалог міської влади з громадою – запорука сталого розвитку Києва. Про це заявив заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко під час «Форуму добрих справ», який відбувся в Музеї історії міста Києва.

За словами Володимира Бондаренка, потрібно на реальних прикладах розглядати механізм взаємодії муніципалітетів та громадянського суспільства.

«Для кращого результату в галузі розвитку столиці міська влада та громада повинні згуртуватися. Ключовими принципами ефективної взаємодії є підвищення рівня доступності органів місцевого самоврядування, їхня відкритість та готовність до діалогу з мешканцями міста, а також залучення громадян до прийняття та реалізації рішень», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Він також додав, що наразі міська влада підтримує комунікацію з активістами, представниками неурядових організацій, волонтерами та звичайними громадянами з метою розбудови сучасного та комфортного міста для киян і гостей столиці.

Як зазначають організатори, мета форуму – обговорення важливості громадського активізму. У заході взяли участь представники центральної та міської влади, представники благодійних фондів та організацій, які розвивають громадянське суспільство.

Довідково.

«Форум добрих справ» проходить у Києві четвертий рік поспіль. Захід згуртовує волонтерів і активістів, представників благодійних фондів і громадських організацій – усіх, хто забезпечує розвиток громадянського суспільства в Україні. Організатором «Форуму добрих справ» є Інститут розвитку громадського суспільства імені Голди Меїр.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua