Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко: Міжнародний досвід щодо міського планування допоможе визначити першочергові напрями розвитку європейської столиці

16 липня 2021 року, 18:41

Делегація Київської міської ради провела робочу зустріч із заступником мера Тбілісі Іллею Елошвілі, у ході якої були обговорені питання муніціпального транспорту, екології, міського планування, підтримки соціальних програм.

За словами заступника міського голови – секретаря Київської міської ради Володимира Бондаренка, міжнародний досвід щодо міського планування та муніципального транспорту допомагає формувати власну стратегію перспективного розвитку Києва.

«У ході робочої зустрічі делегація Києва ознайомилася з системою міського планування Тбілісі, а також нами були обговорені труднощі у роботі в галузі ефективного містобудування. Ця інформація виявилася корисною, адже на основі досвіду наших колег ми дізналися про нюанси щодо впровадження сучасних технологічних рішень у розбудову інфраструктури. Представники мерії Тбілісі презентували програми міста у сфері охорони здоров’я та соціального захисту населення. Нас зацікавила система створення міських притулків. Ми ознайомилися з сервісним центром мерії та поділилися власним досвідом щодо системи надання публічних послуг у Києві», – розповів Володимир Бондаренко.

Заступник міського голови додав, що особливої уваги заслуговує досвід щодо пріоритетів у гендерній політиці мерії Тбілісі, який стане у пригоді під час створення майбутніх міських цільових програм у столиці України.

Нагадаємо, делегація Київської міської ради проводить робочі зустрічі з представниками міської влади Тбілісі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]