Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Бондаренко звернувся до голів депутатських фракцій та постійних комісій Київради з проханням утриматися від проведення засідань протягом двох тижнів

17 березня 2021 року, 16:52

У зв’язку зі складною епідеміологічною ситуацією, яка наразі склалася у місті Києві, заступник міського голови – секретар Київської міської ради Володимир Бондаренко звернувся до голів депутатських фракцій та голів постійних комісій Київради з проханням утриматися від проведення засідань протягом двох тижнів.

«Хочу зазначити, що за минулу добу в столиці виявили 1121 новий випадок захворювання на коронавірусну інфекцію СOVID-19, i динаміка розповсюдження цієї хвороби – загрозлива. Сьогодні в стаціонарах медичних закладів столиці – понад 3500 госпіталізованих пацієнтів», – підкреслив Володимир Бондаренко.

Зазначимо, що 16 березня Київський міський голова Віталій Кличко звернувся до Уряду щодо розширення переліку протиепідемічних обмежень, що діють у помаранчевій зоні, та окремо до Міністерства внутрішніх справ, Міністерства охорони здоров'я, Міністерства інфраструктури та Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів з вимогою посилити контроль за дотриманням встановлених протиепідемічних заходів. Зокрема, щодо проведення масових зібрань, дотримання маскового режиму, роботи торгових, розважальних закладів, ресторанів та кафе, заповненості громадського транспорту, проведення спортивних змагань.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]