Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Володимир Слончак: «Ми маємо підтримати наших орендарів і зменшити плату за комунальне майно»

25 березня 2020 року, 10:37

Комісія з питань власності підтримала проект рішення щодо зменшення фінансового навантаження на орендарів комунального майна міста Києва. Міська влада має бути прикладом взаємопідтримки і якомога швидше зменшити або ліквідувати орендну плату за комунальне майно на період обмежувальних заходів у зв’язку із загрозою поширення інфекційного захворювання COVID-19. Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Володимир Слончак під час засідання Комісії з питань власності.

«Ми обіцяли, що шукатимемо всі шляхи для полегшення фінансового навантаження для бізнесу. Адже розуміємо наскільки важливо сьогодні іти назустріч один одному і підтримати малих підприємців, громадські організації, щоб пережити цей скрутний час. Усе, що в наших повноваженнях і силах, – ми робимо. Тож, комісія підтримала пропозиції зменшити або зовсім звільнити від орендної плати тих, хто орендує комунальне майно в Києві», – повідомив заступник голови КМДА Володимир Слончак.

Згідно з проектом рішення, пропонується тимчасово до 31 липня встановити орендну плату за оренду коммайна у розмірі 50% від визначеної орендної плати в договорах оренди.

У разі неможливості використання об’єкта, тимчасово до 31 липня підтримано звільнити орендарів комунального майна від оплати за договорами оренди.

За словами Володимира Слончака, орендарі звільняються від плати за письмовим повідомленням орендодавця та підприємця-балансоутримувача на період з 11 березня до письмового повідомлення про початок використання об’єкту оренди.

Проект рішення буде розглянуто на найближчій сесії, аби вже якомога швидше орендарі змогли скористатися цією можливістю. Письмове повідомлення про неможливість використання об’єкту оренди можна буде направляти в наступні 10 днів після набрання чинності рішення. Однак, якщо орендарі будуть при цьому використовувати майно і це буде зафіксовано, то з них буде зняти всі послаблення і вони заплатять оренду в повному обсязі.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]