Версія для людей із вадами зору

Юрій Тацій: «У Департаменті містобудування та архітектури зробили перші кроки з діджиталізації надання послуг»

24 березня 2020 року, 16:37

У Департаменті містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації триває діджиталізація послуг. Про це повідомив заступник директора департаменту Юрій Тацій.

«Наразі ми працюємо над тим, щоб полегшити для киян отримання адміністративних послуг, які для цього переводимо в електронний вигляд. Це чітка програма, яка найближчим часом має дати перші результати», – сказав Юрій Тацій.

За його інформацією, наразі:

  • до системи «SMART-місто» інтегрується інформація, і, як результат, кадастрові карти, реєстри та генеральний план подаватимуть у зручній та зрозумілій формі;
  • реалізується проект, відповідно до якого сайт «Містобудівний кадастр м.Києва» отримає новий функціонал і стане зручнішим у роботі.

«Також плануємо для цього ресурсу налагодити взаємодію з інформаційно-аналітичною системою «Управління майновим комплексом територіальної громади міста Києва» та удосконалити структуру просторових даних у кадастрі», – пояснив Юрій Тацій.

Нагадаємо, що раніше у Департаменті також заявляли про намір провести паспортизацію вулиць, об’єктів будівництва та фасадів. Цей крок необхідний для того, щоб захистити місто від свавілля несумлінних власників будівель і притягти їх до відповідальності.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua