Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

З 16 березня телеканал «Київ» почав щоденну трансляцію відеоуроків зі шкільної програми для учнів 11-х класів

17 березня 2020 року, 13:18

З 16 березня телеканал «Київ» почав щоденну трансляцію відеоуроків зі шкільної програми для учнів 11-х класів.

Програма «Відкритий урок» розрахована на 11-класників і допоможе їм при підготовці до ЗНО. Також вона буде корисною для тих випускників, які бажають цього року покращити свої знання та оцінки. Всього передбачений показ уроків з 11 предметів.

«Київ з року в рік посідає перше місце в рейтингу обласних центрів за результатами ЗНО. Зараз одинадцятикласники знаходяться на порозі тестування 2020 року. Для нас важливо забезпечити безперервність освітнього процесу та створити максимально ефективні телеуроки саме для випускників. Сподіваємося, що епідемічна ситуація у світі стабілізується, а вступна кампанія відбудеться згідно з визначеними термінами», – прокоментував заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Також треба зазначити, що особливість таких лекцій ще й в тому, що вони є цікавими та яскравими, адже їх проводять найкращі викладачі, які дуже добре усвідомлюють особливості дистанційного навчання.

Проект створений спільно з телеканалом «Київ», Київським університетом ім. Бориса Грінченка.

«Ми вважаємо, що він вкрай важливий під час карантину, що введений через загрозу епідемії коронавірусу (COVID-19) у світі. З метою запобігання захворювання в країні та в столиці, вживаються безпрецедентні заходи санітартної безпеки, через що школярі не мають змоги продовжувати навчання. Така освітня акція є не тільки необхідною з точки зору безперервного навчального процесу, але також демонструє турботу та піклування про молоде покоління та їхніх батьків з боку міста під час переходу на дистанційне навчання в Україні. Молоді кияни не залишаться сам на сам!», – повідомили на телеканалі «Київ».

В ефір виходитиме по п’ять уроків на день, тривалістю до 30 хвилин. Час трансляцій: 9:30, 11:30, 13:30, 13:05, 13:30. Анонси «Відкритих уроків» постійно оновлюються на офіційній сторінці телеканалу «Київ» у Facebook. Окрім того, відео телеуроків можна буде подивитися на Youtube каналі телеканалу «Київ».

У подальшому передбачається, що програма «Відкритий урок» стане постійною на телеканалі «Київ» і охоплюватиме програму не тільки випускних класів.

Нагадаємо, що у столиці з 17 березня посилено обмежувальні заходи, щоб убезпечити мешканців і упередити ситуацію з можливим розповсюдженням коронавірусу в Києві та Україні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]