Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За останні два місяці порушники правил паркування сплатили штрафи на 2,7 мільйона гривень

01 вересня 2020 року, 15:10

За порушення правил паркування транспортних засобів протягом липня-серпня 2020 року до столичного бюджету надійшло 2 677 232 грн. Про це інформували в Департаменті транспортної інфраструктури.

Серед найчастіших порушень:

  • зупинка на пішохідному переході (15026 постанов);
  • зупинка на виїзді з прилеглих територій (5439 постанов);
  • зупинка на смугах громадського транспорту (4274 постанови).

«У середині серпня ми в тестовому режимі запустили функцію електронного звернення на отримання автомобіля через додаток Kyiv Smart City. Із 17 серпня за електронними заявами видано 1581 транспортний засіб. Завдяки цій функції черги в пунктах видачі зменшилися на 30%», – повідомив директор Департаменту транспортної інфраструктури Валентин Осипов.

Нагадаємо, що безпечно припаркувати автомобіль можна лише на спеціально відведених для цього майданчиках, сплативши за паркування в будь-який зручний спосіб: у паркоматі, мобільному додатку, за допомогою SMS чи паркувального талону. 

У разі порушень правил паркування й евакуації автомобіля сплатити штраф та оформити документи для видачі автомобіля можна за допомогою додатку Kyiv Smart City. У ньому слід перейти до вкладки «Міські сервіси» – «Сервіси водія» – «Евакуація» і ввести номер автомобіля та необхідні дані. Згідно з інструкціями можна забрати автомобіль зі штрафмайданчика.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]