Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За прогнозами синоптиків надвечір у столиці можливі опади: дощ з мокрим снігом, а ближче до ночі – мокрий сніг

31 грудня 2019 року, 15:31

За прогнозами синоптиків надвечір у столиці можливі опади: дощ з мокрим снігом, а ближче до ночі – мокрий сніг. Про це повідомили в КК «Київатодор».

«Ми постійно відслідковуємо прогнози метеоцентру, користуємось радаром і даними із дорожніх метеостанцій. І оперативно реагуємо на зміну погоди – спецтранспорт зустрічає опади уже на позиціях у місті», – розповів заступник генерального директора КК «Київавтодор» Валентин Осипов.

Так, для обробки вулиць антиожеледними засобами і прибирання снігу у «Київавтодорі» підготовлено 418 одиниць снігоприбиральної техніки. Уся техніка «Київавтодору» готова до роботи.

«До початку снігопаду чи дощу зі снігом дороги обробляємо рідкими хлоридами. Це сучасна технологія, якою користуються у Німеччині і Австрії. Завдяки розпилюванню реагенту, сніг розтає, на дорозі не утворюється ожеледиця, зменшується кількість використання солі», – додав Валентин Осипов.

За його словами, не залежно від свят, дорожники працюють цілодобово. Також після зустрічі нового року бригади ручного прибирання очищатимуть середмістя столиці від сміття.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]