Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

За три дні інтенсивних опадів інспектори внесли майже 3850 приписів та понад 400 протоколів

10 лютого 2021 року, 18:15

Міські служби продовжують долати наслідки снігопаду. На дорогах цілодобово працює комунальна спецтехніка та бригади з ручного прибирання. Інспектори благоустрою моніторять місто. Тільки за сьогодні внесли понад 1200 приписів та склали близько 130 протоколів за неякісне прибирання снігу. Про це повідомив в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Відповідальні служби міста майже цілодобово задіяні в снігоприбиранні. Столичні інспектори благоустрою, яких у місті понад 120 осіб, контролюють вулиці та фіксують щодня близько тисячі порушень. У таку хуртовину долають пішки десятки кілометрів, аби не залишити без уваги жодного об’єкту», – повідомив Тимур Ткаченко.

Керівник Департаменту міського благоустрою нагадав балансоутримувачам про штрафи та подякував комунальним службам міста, інспекторам благоустрою та всім киянам, які долучаються до спільної боротьби з негодою.

За рухом снігоприбиральної техніки є можливість спостерігати на інтерактивній мапі за посиланням: https://clean.kyivcity.gov.ua/.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]