Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Затверджено план перспективного розвитку Києва на 2019-2021 роки

20 березня 2019 року, 12:17

Пріоритетні завдання та план заходів, що сприятимуть інноваційному розвитку Києва, та продовження реалізації реформ, затверджені розпорядженням Київської міської державної адміністрації № 454.

Зокрема, завдяки реалізації Плану заходів Київ, серед іншого, має стати відкритішим для бізнесу, раціональніше споживатиме енергоресурси та матиме більш розвинуту транспортну систему.

Так, протягом 2019-2021 років у столиці планують створити віртуальний бізнес-центр із отримання переліку всіх необхідних дозволів та ліцензій для відкриття різних видів бізнесу, бізнес-інкубатори та коворкінг-центри. Документом також передбачено підтримку інноваційного розвитку шляхом запровадження програм підтримки стартапів, малого та середнього підприємництва. Цьому також сприятиме комплекс заходів для поліпшення інвестиційного клімату столиці та удосконалення інвестиційного процесу щодо залучення приватного капіталу до створення або модернізації інфраструктурних об’єктів комунальної власності.

Серед пріоритетних завдань міста до 2021 року також стимулювання розвитку інноваційно-орієнтованих промислових підприємств, забезпечення прозорості у сфері земельних відносин, підвищення ефективності управління транспортною системою міста Києва, підвищення безпеки дорожнього руху та збільшення внутрішніх та іноземних туристів, тривалості та покращення комфорту їх перебування у столиці.

Із метою гармонійного розвитку міста Києва з урахуванням інтересів громади, бізнесу та влади передбачено розробку та затвердження Концепції збереження та розвитку ландшафтів м. Києва, а також містобудівної концепції Київської агломерації.

Протягом 2019-2021 років заплановане оновлення рухомого складу громадського транспорту, який відповідає сучасним європейським вимогам. Днями Київський міський голова Віталій Кличко підписав Меморандум про порозуміння між Київською міською державною адміністрацією та Європейським Банком Реконструкції та Розвитку щодо програми ЄБРР «Зелені міста». Документ відкриває можливості втілити важливі проекти зі сфери транспортної інфраструктури.

План заходів також містить пріоритетні завдання та заходи в галузі охорони здоров’я, освіти, надання адміністративних послуг, підвищення безпеки у столиці та збереження об’єктів культурної спадщини міста Києва.

Координацію роботи структурних підрозділів Київської міської державної адміністрації та узагальнення звіту про стан виконання Плану перспективного розвитку Києва на 2019-2021 роки покладено на Департамент економіки та інвестицій КМДА.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]