Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Оголошення про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реконструкції підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу

13
липня субота

Київська міська державна адміністрація оголошує конкурс із залучення інвестора

Конкурс проводиться Департаментом економіки та інвестицій виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до рішення Київської міської ради від 24.05.2007 № 528/1189 «Про затвердження Положення про порядок проведення інвестиційних конкурсів для будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 22.10.2007 №1403 «Про затвердження складу постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів до фінансування будівництва, реконструкції, реставрації тощо об’єктів житлового та нежитлового призначення, незавершеного будівництва, інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва» (зі змінами), розпорядження Київської міської державної адміністрації від 24.04.2014 № 474 «Про проведення інвестиційного конкурсу із залучення інвестора до реконструкції підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу та внесення змін до розпорядження виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 04 травня 2012 року № 718 «Про затвердження переможця конкурсу по залученню інвестора до здійснення заходів з облаштування 47 пішохідних підземних переходів (Лот 2)»(зі змінами).

1. Інформація про об’єкт інвестування:

1.1. Об’єктом інвестування є реконструкція підземного пішохідного переходу на примиканні вул. Б. Хмельницького до вул. Хрещатик з влаштуванням додаткового входу до Центрального універмагу.

1.2. Орієнтовні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування відповідно до розроблених передпроектних пропозицій:

№ з/п

Назва

Кількість

1.

Загальна площа об’єкту до реконструкції

673,9 м2

2.

Загальна площа об’єкту після реконструкції

673,9 м2

3.

Поверховість

1

4.

Висота приміщення в чистоті (від підлоги до стелі)

2,5 м

5.

Оздоблення:

 

5.1.

- площа оздоблення стін

578 м2

5.2.

- площа оздоблення колон

114 м2

5.3.

- площа оздоблення підлог

407 м2

5.4.

- площа оздоблення сходів

224 м2

Орієнтовні складові Об’єкта інвестування:
 

№ п/п

Перелік витрат

Технічні показники

Одиниці виміру

Вартість, грн

Розділ І

БУДІВЕЛЬНО-МОНТАЖНІ РОБОТИ

 

 

12 710 987,4

1

Будівельні роботи:

 

 

10 830 987,39

Реконструкція підземних конструкцій з використанням вандалостійких матеріалів (в т.ч. влаштування додаткового входу)

673,9

м2

7 030 987,39

Внутрішнє оздоблення приміщень

1 448

м2

3 800 000

2

Інженерні мережі та споруди водопостачання, каналізації, теплопостачання і газопостачання:

 

 

1 030 000

Влаштування внутрішніх інженерних мереж (в т.ч. підключення до зовнішніх мереж)

 

 

1 030 000

3

Благоустрій території

 

 

850 000

Розділ ІІ

УСТАТКУВАННЯ

 

 

1 839 600

Система відео нагляду з передачею сигналу на пульт контролю МВС (орієнтовно 16 відеокамер)

 

 

1 500 000

Похилий підйомник для інвалідів

3

шт.

300 000

Лайтбокс настінний

12

шт.

24 000

Напольний лайтбокс

6

шт.

15 000

Навігаційні вказівники

3

шт.

600

Розділ ІІІ

ОБЛАДНАННЯ

 

 

300 000

LED-екран

2

шт.

300 000

Орієнтовна вартість Об’єкта інвестування,

грн

14 850 587,39

в т.ч. ПДВ

грн

2 475 097,89

1.3. Остаточні техніко-економічні показники Об’єкта інвестування, а також остаточна вартість Об’єкта інвестування визначаються відповідно до затвердженої проектної документації та фактичних витрат Інвестора на реалізацію інвестиційного проекту.

2. Укладання з переможцем інвестиційного договору та окремі його умови.

2.1. Переможець конкурсу – Інвестор визначається рішенням постійно діючої конкурсної комісії по залученню інвесторів (далі – Комісія) та затверджується розпорядженням виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

2.2. Замовник реалізації проекту – комунальна корпорація виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київавтодор».

2.3. Замовник підготовчих (передінвестиційних) робіт – комунальне підприємство виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) «Київське інвестиційне агентство».

2.4. Реалізація проекту здійснюється у встановленому законодавством України порядку відповідно до укладеного інвестиційного договору між Організатором конкурсу, Замовником реалізації проекту та Інвестором та, у разі необхідності, інших договорів/угод.

2.5. Умовами інвестиційного договору, в межах законодавства України, може передбачатись часткове делегування прав та обов’язків Замовника реалізації проекту Інвестору.

2.6. Умовами інвестиційного договору передбачатиметься:

  • здійснення Інвестором реконструкції Об’єкта інвестування із використанням вандалостійких матеріалів, в тому числі забезпечення: створення максимально привабливого для туристів дизайну підземного пішохідного переходу (розміщення історичних об’єктів чи арт-об'єктів); створення сучасної енергозберігаючої системи освітлення Об’єкта інвестування; можливість розміщення та підключення до інженерних мереж банкоматів, платіжних терміналів, об’єктів комунальної інфраструктури (туристичних кіосків, тощо); розміщення рекламно-навігаційного медіа-екрану з картою Києва, рекламних та навігаційних покажчиків на входах у підземний пішохідний перехід; створення, у разі технічної можливості, безкоштовного громадського туалету; створення умов для комфортного доступу до підземного пішохідного переходу для людей з вадами руху; створення системи відеоспостереження з передачею сигналу на пульт підрозділу міліції; влаштування додаткового входу з Об’єкта інвестування до Центрального універмагу та за необхідністю до інших об’єктів;
  • після завершення реконструкції та введення Об’єкта інвестування в експлуатацію до моменту закінчення дії інвестиційного договору здійснення Інвестором переліку робіт з обслуговування Об’єкта інвестування, що є частиною конкурсної документації (далі – Обслуговування Об’єкта інвестування).

2.7. Здійснення на Об’єкті інвестування робіт з влаштування об’єктів торговельної інфраструктури (встановлення МАФів, торговельних кіосків, яток тощо) та будь-яких інших робіт, пов’язаних з торговельною діяльністю, не передбачено.

2.8. Термін дії інвестиційного договору становить 10 (десять) років.

2.9. Протягом дії інвестиційного договору та після його завершення (припинення) Об’єкт інвестування перебуває в комунальній власності громади міста Києва.

2.10. Інженерні мережі, які належать до комунальної власності територіальної громади міста Києва і попадають у зону реконструкції Об’єкта інвестування, у разі необхідності, в установленому порядку демонтуються і за кошти Інвестора прокладаються нові, які безоплатно передаються до комунальної власності територіальної громади міста Києва.

3. Основні умови конкурсу:

3.1. Фінансування Інвестором усіх витрат, пов’язаних зі збором вихідних даних, проектуванням, будівництвом та введенням в експлуатацію (у т.ч. сплата пайової участі), Обслуговуванням Об’єкта інвестування та інших витрат, пов’язаних з реалізацією інвестиційного проекту.

3.2. Після завершення реконструкції та введення Об’єкта інвестування в експлуатацію до моменту закінчення дії інвестиційного договору Інвестор зобов’язується здійснювати Обслуговування Об’єкта інвестування.

Зазначені обов’язки можуть здійснюватись як Інвестором особисто, так і третіми особами від імені та за рахунок Інвестора шляхом укладання відповідних договорів/угод.

У разі, якщо Інвестор не виконує або виконує не в повному обсязі обов’язки з Обслуговування Об’єкта інвестування, Замовник реалізації проекту має право виконати відповідні роботи з Обслуговування Об’єкта інвестування самостійно або доручити їх виконання іншій особі із зобов’язанням Інвестора компенсувати витрати за проведені роботи протягом 5 (п’яти) робочих днів з моменту отримання претензії від Замовника реалізації проекту.

3.3. Після завершення реконструкції та введення Об’єкта інвестування в експлуатацію Інвестор отримує право на розміщення рекламних засобів та реклами в межах Об’єкта інвестування після отримання дозволу (-ів) на розміщення зовнішньої реклами, виданого (-их) в порядку, передбаченому законодавством України.

Розміщення рекламних засобів та реклами в межах Об’єкта інвестування Інвестор здійснює на підставі, в тому числі, інвестиційного договору до моменту закінчення дії інвестиційного договору.

3.4. Надання учасником конкурсу конкурсного забезпечення – гарантії банку щодо забезпечення виконання ним фінансових зобов’язань (пп. 3.5., 3.6. цих Умов), що виникнуть на підставі інвестиційного договору та/або на підставі конкурсної пропозиції учасника.

3.5. Сплата Організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва не менше 5% від орієнтовної вартості Об'єкта інвестування без урахування ПДВ, що становить не менше 618 774,5 грн. (шістсот вісімнадцять тисяч сімсот сімдесят чотири гривні, 50 коп.) у разі визнання учасника конкурсу переможцем.

Зазначені кошти Інвестором сплачуються у повному обсязі не пізніше 10 (десяти) робочих днів з дати набрання чинності інвестиційним договором.

3.6. Компенсація Інвестором Замовнику підготовчих (передінвестиційних) робіт витрат, пов’язаних з виконанням підготовчих робіт, у розмірі, що погоджується Комісією на підставі кошторисного розрахунку понесених витрат, але не менше 1% від орієнтовної вартості Об’єкта інвестування із врахуванням ПДВ, що становить 148 505,87 (Сто сорок вісім тисяч п’ятсот п’ять) гривень, 87 коп., сплачується протягом 10 (десяти) календарних днів з дати набрання чинності інвестиційним договором. Зазначені кошти поверненню не підлягають.

3.7. Відшкодування переможцем конкурсу Замовнику реалізації проекту коштів та витрат, пов’язаних з реконструкцією та введенням Об’єкта інвестування в експлуатацію, в т.ч. обов’язкових платежів згідно з законодавством України, здійснюється відповідно до представлених рахунків та підтверджуючих документів не пізніше 10 (десяти) робочих днів з дня надання Замовником реалізації проекту Інвестору таких документів до припинення взаємних зобов’язань між Інвестором та Замовником реалізації проекту.

3.8. Сплата реєстраційного внеску в розмірі 2 550,00 грн (без ПДВ) на розрахунковий рахунок № 31515934700001 в ГУ ДКС у м. Києві, код банку 820019, код ЄДРПОУ 37993783, одержувач – ГУ ДКС у м. Києві.

Кошти, сплачені учасником конкурсу в якості реєстраційного внеску, поверненню не підлягають.

3.9. Якщо протягом 30 (тридцяти) календарних днів з моменту отримання переможцем запрошення на переговори для узгодження умов інвестиційного договору та кінцевого варіанта інвестиційного договору переможець інвестиційного конкурсу відмовився від підписання договору, висуває неприйнятні умови підписання інвестиційного договору, рішення про визначення переможця інвестиційного конкурсу скасовується у встановленому порядку.

3.10. Термін реконструкції Об'єкта інвестування повинен бути не більше нормативного, що визначається проектною документацією (але не більше 1 (одного) року).

3.11. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується розробити, погодити та затвердити у встановленому порядку проектну документацію не пізніше ніж через 6 (шість) місяців з дня укладання інвестиційного договору. Інвестор (переможець конкурсу) не несе відповідальності за порушення строків реалізації інвестиційного проекту (як в частині, так і в цілому), якщо це є наслідком невиконання або неналежного виконання організатором конкурсу, Замовником реалізації проекту, іншими управліннями, підрозділами тощо Київської міської державної адміністрації та (або) Київської міської ради їх обов’язків та функцій, що випливають з цих умов, інвестиційного договору або передбачені законодавством і стосуються даного інвестиційного проекту.

3.12. В продовж 30 (тридцяти) календарних днів з моменту затвердження проектної документації, сторони інвестиційного договору визначають графік фінансування та реалізації проекту шляхом підписання додаткової угоди до інвестиційного договору, яка буде його невід’ємною частиною.

3.13. Інвестор (переможець конкурсу) зобов’язується щоквартально, до 10 (десятого) числа першого місяця наступного кварталу, в письмовій формі подавати Організатору конкурсу та Замовнику реалізації проекту інформацію (звіт) щодо стану реалізації інвестиційного проекту в цілому та окремих його етапів за формою, наданою організатором конкурсу.

3.14. Організатор конкурсу має право розірвати договір в односторонньому порядку у випадку невиконання або неналежного виконання Інвестором зобов’язань, передбачених пп. 3.1., 3.5. – 3.7., 3.12., 3.13. цих умов або інших умов інвестиційного договору (у тому числі передбачених графіком фінансування та реалізації проекту).

Інвестиційним договором встановлюються штрафні санкції за неналежне виконання Інвестором своїх зобов’язань, в тому числі, але не виключно:

  • виконання будівельних робіт з порушенням вимог будівельних норм, державних стандартів і правил та затверджених проектних рішень – штраф у розмірі 50% від загальної вартості Об’єкта інвестування;
  • невиконання обов’язків щодо компенсації витрат, понесених Замовником реалізації проекту, – пеня у розмірі подвійної облікової ставки НБУ від суми простроченої заборгованості за кожен день прострочення;
  • порушення строків проведення реконструкції Об’єкта інвестування – в розмірі 10% за кожен повний календарний місяць такого порушення.

Право на застосування штрафних санкцій за неналежне виконання або невиконання Інвестором зобов’язань, визначених укладеним інвестиційним договором, закріплюється за Замовником реалізації проекту.

3.14.1. У разі невиконання Інвестором зобов’язань за інвестиційним договором питання розірвання інвестиційного договору за пропозицією Організатора конкурсу виноситься на розгляд Комісії.

3.14.2. Після розгляду Комісією та прийняття нею рішення про розірвання інвестиційного договору Організатор конкурсу повідомляє Інвестора про:

  •  необхідність безумовного виконання умов інвестиційного договору протягом 30 (тридцяти) календарних днів;
  •  терміни розірвання інвестиційного договору, у разі не усунення Інвестором порушень його умов.

У разі не усунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору протягом 37 (тридцяти семи) календарних днів з дня направлення Організатором конкурсу на адресу Інвестора, зазначену в інвестиційному договорі, повідомлення про розірвання, договір буде вважатись розірваним.

3.14.3. У разі усунення Інвестором порушень умов інвестиційного договору Інвестор листом повідомляє Організатора конкурсу про виконання зобов’язань та надає інформацію про фактичне виконання робіт згідно з умовами інвестиційного договору.

3.14.4. Замовник реалізації проекту у письмовому вигляді надає Організатору конкурсу підтвердження виконання Інвестором зобов’язань, зазначених у підпункті 3.14.3.

4. Додаткові умови конкурсу.

4.1. Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію інвестиційного проекту.

4.2. Надання учасником конкурсу додаткових пропозицій, спрямованих зокрема, на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва, нових робочих місць.

4.3. Надання учасником конкурсу найвигідніших умов сплати організатору конкурсу коштів на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

5. Основні критерії визначення переможця конкурсу.

5.1. Найкраща пропозиція учасника конкурсу щодо розміру внеску на розвиток соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва.

5.2. Найбільш надійна схема фінансування проекту (на стадії реконструкції Об’єкту інвестування).

5.3. Найбільша частка власних коштів, що вкладається учасником в реалізацію інвестиційного проекту.

5.4. Учасник конкурсу має право надати додаткові пропозиції, спрямовані на найбільш ефективну реалізацію інвестиційного проекту.

6. До участі в конкурсі не допускаються особи, які:

6.1. Визнані банкрутами, або стосовно яких порушено справу про банкрутство.

6.2. Не надали відповідних фінансових документів, які б підтверджували їх фінансові можливості щодо забезпечення виконання умов конкурсу.

6.3. Знаходяться в стадії ліквідації.

6.4. Майно (частина майна) яких перебуває в податковій заставі або на це майно накладено арешт.

6.5. Мають заборгованість у сплаті податків, зборів (обов’язкових платежів).

6.6. Не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або пов'язані з особами, що не виконали або виконали неналежним чином умови попередніх інвестиційних договорів, або інших договорів, які були підписані з Київською міською державною адміністрацією.

7. Конкурсна документація учасникам конкурсу видається за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, 202-76-78, 202-72-91, 202-79-34 (понеділок – п’ятниця з 10:00 до 16:00) протягом 21 (двадцять одного) календарного дня з дня оголошення конкурсу за наявності документа, що підтверджує сплату учасником реєстраційного внеску. День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

8. Конкурсні пропозиції подаються учасниками конкурсу особисто або через уповноважених осіб протягом 21 (двадцяти одного) календарного дня з дня оголошення конкурсу за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, каб. 620, 202-76-78, 202-72-91, 202-79-34 (понеділок – п’ятниця з 10:00 до 16:00). День опублікування оголошення про проведення конкурсу в ЗМІ вважається днем його оголошення.

9. За отриманням роз’яснень та додаткової інформації щодо об’єктів інвестування звертатись за адресою: 01044, м. Київ, вул. Хрещатик, 36, кім. 620, 202-76-78, 202-72-91, 202-79-34 (понеділок - п’ятниця з 10:00 до 16:00).

10. У разі зміни дати проведення конкурсу учаснику конкурсу в обов’язковому порядку надсилається повідомлення про дату проведення конкурсу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]