Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про переможців конкурсу у Департаменті промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

24
липня середа

Департамент промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу» та пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 р. № 246 інформує про переможців конкурсу, оприлюдненого 28.09.2016 року на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації в рубриці «Вакансії» згідно з наказом від 28.09.2016 р. № 164-к/тр «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби»:

 

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Посада

Загальна кількість балів

Рейтинг

Кобилінський Дмитро Вікторович

Головний спеціаліст відділу регуляторної політики та дерегуляції управління регуляторної політики та підприємництва

3,3

Переможець конкурсу

Литвинов Ігор Геннадійович

Головний спеціаліст відділу регуляторної політики та дерегуляції управління регуляторної політики та підприємництва

3,0

Другий за результатами конкурсу кандидат

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]