Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про підсумки та переможців конкурсу у Департаменті житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

16
липня вівторок

Департамент житлово-комунальної інфраструктури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України «Про державну службу» та пунктів 59, 60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 р. № 246 надає інформацію про підсумки та переможців конкурсу, оприлюдненого 14.09.2016 р. на офіційному інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації в рубриці «Вакансії» та веб-сайті Департаменту житлово-комунальної інфраструктури згідно з наказом від 14.09.2016 р. № 56-ОД «Про оголошення конкурсу та умов проведення конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби у Департаменті», а саме: конкурс оголошувався на дві посади; учасниками конкурсу була 1 особа:
 

П.І.Б.

Посада

Загальна кількість балів

Примітка

Норенко Антон Андрійови

головний спеціаліст юридичного сектору

11,8

Переможець конкурсу

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу санітарної очистки та інженерного захисту території управління житлово- комунальної політики не відбувся за відсутності поданих заяв від претендентів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]