Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Про результати конкурсу у Державному архіві м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

24
липня середа

Державний архів м. Києва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) відповідно до пункту 2 статті 28 Закону України „Про державну службу”та пунктів 59,60 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2016 року № 246 інформує про переможця конкурсу, оприлюдненого на офіційному Інтернет-порталі Київської міської державної адміністрації в розділі „Вакансії” відповідно наказу Державного архіву м. Києва від 13 лютого 2017 року № 11 „Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії „Б” у Державному архіві м. Києва”.

 

Прізвище, ім’я та по батькові кандидата

Назва посади

Загальна кількість балів

 

Рейтинг

Дубок
Ірина Петрівна

начальник відділу інформації та використання документів

25,6

Переможець конкурсу

Оголошення про проведення конкурсу оприлюднене 13 лютого 2017 року на офіційному веб-сайті Національного агенства України з питань державної служби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]