Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Умови зайняття вакантної посади головного спеціаліста відділу з питань управління місцевим боргом Департаменту фінансів виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації)

08
липня понеділок

Назва та категорія посади, стосовно якої прийнято рішення про необхідність призначення

Головний спеціаліст відділу з питань управління місцевим боргом

Код посади – 9-VII-2

Основні посадові обов’язки:

Участь у розробці проєкту прогнозу бюджету міста Києва на середньостроковий період, проєкту бюджету міста Києва на відповідний рік в частині здійснення місцевих запозичень та управління місцевим боргом.

Участь у забезпеченні складання графіків бюджетних платежів за кредитами, у тому числі отриманими під місцеві гарантії, їх уточнення, своєчасне інформування Міністерства фінансів України та Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві.

Участь в забезпечені обслуговування місцевого боргу: складання паспортів бюджетних програм, кошторисів та планів асигнувань Департаменту фінансів за бюджетними програмами «Обслуговування боргу» та «Інші заходи пов’язані з економічною діяльністю»; забезпечення складання квартальних звітів щодо стану місцевого боргу, наданих місцевих гарантій для Головного управління Державної казначейської служби України у м. Києві.

Розгляд запитів на інформацію та звернень громадян, підприємств, установ та організацій, підготовка відповідей.

Участь у підготовці та поданні до Міністерства фінансів України матеріалів з метою здійснення місцевого запозичення, надання місцевої гарантії. Взаємодія з іноземними фінансово-кредитними установами, підпорядкованими комунальними підприємствами виконавчого органу.

Умови оплати праці

Посадовий оклад 20450,0 грн. Умови оплати праці визначені ст. 50, 52 Закону України «Про державну службу», п. 12 Прикінцевих положень Закону України «Про державний бюджет України на 2024 рік», постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2023 року № 1409 «Питання оплати праці державних службовців на основі класифікації посад у 2024 році».

Інформація про строковість призначення на посаду

До призначення на цю посаду переможця конкурсу або до спливу дванадцятимісячного строку після припинення чи скасування воєнного стану.

Обовязкові вимоги:

  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра за напрямами економіка чи фінанси;
  • вільне володіння державною мовою;
  • досвідчений користувач Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint), навички роботи з інформаційно-пошуковими системами в мережі Інтернет, вільне користування інформаційно-телекомунікаційними технологіями.

Буде перевагою для кандидата:

  • володіння іноземною мовою (англійською);
  • вміння працювати в інформаційно-телекомунікаційній системі «Єдиний інформаційний простір територіальної громади міста Києва» на базі системи електронного діловодства «АСКОД»;
  • вміння працювати в «Єдиній інформаційній системі управління бюджетом» (ЄІСУБ).

Також вітається наявність таких ділових якостей: уміння працювати в команді, аналітичні здібності, навички ділового спілкування (письмового та усного), вимогливість, оперативність, здатність визначати пріоритети, аргументовано доводити власну точку зору, навички розв’язання проблем, стресостійкість. Цінуються відповідальність, дисциплінованість, ініціативність, неупередженість, порядність, комунікабельність, прагнення до самовдосконалення та підвищення фахового рівня.

Резюме кандидатів приймають до 08 липня 2024 року включно на електронну адресу: [email protected].

За результатами опрацювання будуть відібрані ті резюме, що відповідають запиту. Відповідних претендентів запросять на співбесіду, за результатами якої буде призначено кандидата строково на період дії воєнного стану в Україні.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]