Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Які види допомоги передбачені для внутрішньо переміщених осіб

Усі види соціальних допомог за програмою «Турбота. Назустріч киянам» надаються також і внутрішньо переміщеним особам, які зареєстровані в органах соціального захисту міста Києва. Щоб отримати допомогу від держави чи від міста потрібно звернутися до органів соціального захисту населення (районних управлінь праці та соціального захисту населення) за місцем реєстрації.

Повний перелік видів допомог, що передбачені програмою «Турбота. Назустріч киянам» (станом на березень 2023 року).

Натуральна допомога продуктами харчування від Гуманітарного штабу Києва надається внутрішньо переміщеним особам одноразово.

Якщо внутрішньо переміщена особа вже отримувала  допомогу продуктами харчування у 2022 році, то вона може отримати її повторно у 2023 році тільки в тому випадку, якщо у ВПО є діти віком до 14 років. Для цього потрібно звернутися до управління праці та соціального захисту населення району, в якому ВПО проживає.

Ті ВПО, які ще не отримували допомогу продуктами харчування жодного разу, можуть також звернутися до управління праці та соціального захисту населення району і отримати її. Але врахуйте, що така допомога надається лише раз на рік.

Адреси районних управлінь праці та соціального захисту населення:

Голосіївський

вул. Юлії Здановської, 5/3

Дарницький

вул. Харківське шосе, 176-Г

Деснянський

вул. Закревського, 87-Д

Дніпровський

вул. О. Дашкевича, 7-А

Оболонський

вул. Озерна, 18-А

Печерський

вул. Цитадельна, 4/7

Подільський

вул. Ярославська, 31-Б

Святошинський

вул. Г. Юри, 14-Б

Солом’янський

просп. Повітрофлотський, 40

Шевченківський

просп. Берестейський, 5

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]