Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Що таке війська територіальної оборони України

Що таке війська територіальної оборони України?

На сьогодні основу територіальної оборони України становлять 25 бригад ТрО в кожній з областей та м. Києві. Завдання територіальної оборони визначені Законом України «Про основи національного спротиву».

Основою комплектування бригади є постійний склад – кадрові військовослужбовці. Решта – резервісти, які уклали контракт з бригадою, та військовозобов’язані, що приписані до бригади у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки (колишніх військових комісаріатах). У бригаді є посади резервістів всіх категорій: офіцерські, сержантські, солдатські. У територіальній обороні є місце для кожного, хто бажає бути готовим захистити себе, свою домівку, родину, місто і країну. Завдяки укомплектуванню бригад територіальної оборони резервістами та їх завчасній підготовці терміни готовності можливо скоротити до 24 годин. Саме так є в Ізраїлі, Фінляндії, Естонії, Литві, Польщі тощо.

Чого навчають у територіальній обороні?

Із резервістами територіальної оборони проводяться заняття з тактичної, вогневої, інженерної, військово-медичної підготовки, підготовки зі зв’язку, топографії та інше.

Що передбачає контракт у резерві?

Контракт у резерві передбачає виконання завдань за призначенням, зокрема:

  • оборона столиці та захист громади Києва у разі збройної агресії проти неї
  • участь у захисті населення та довкілля у разі надзвичайних ситуацій
  • участь у підготовці громадян України до національного спротиву
  • охорона та оборона стратегічних об’єктів, об’єктів інфраструктури та комунікацій столиці, органів державної та місцевої влади
  • участь у боротьбі з диверсійно-розвідувальними силами та незаконними збройними формуваннями
  • участь у забезпеченні громадської безпеки і порядку в місті.
  • Докладніше ви можете дізнатися про завдання територіальної оборони із Закону України «Про основи національного спротиву».

Як стати резервістом тероборони Києва

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]