Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Go local. Think global: локалізація економіки – наскрізна тема цьогорічного Інвестиційного форуму міста Києва

07 липня 2020 року, 9:43

Карантинні заходи та, як наслідок, порушення експортно-імпортних товарних потоків у багатьох країнах світу зумовили стрімку переорієнтацію на місцевого виробника. Саме тому локалізація економіки стане наскрізною темою цьогорічного Інвестиційного форуму міста Києва. Про це повідомили в Департаменті економіки та інвестицій КМДА.

«Пандемія Covid-19 продемонструвала важливість розвитку та підтримки локальних виробників, створення ефективного ланцюга постачання до кінцевого споживача, особливо на тлі припинення або обмеження транспортних потоків між країнами. Заради економічної безпеки міста повинні мати можливість функціонувати автономно та самотужки виробляти товари першої необхідності. Це означає, що місцевим підприємцям необхідно буде зосередитись одразу на кількох сегментах бізнесу: від сировини до виробника та від виробника до кінцевого споживача», – зазначають організатори заходу.

«Дій локально. Думай глобально» – під таким гаслом відбудеться кілька тематичних дискусій у рамках Інвестиційного форуму міста Києва. Зокрема, вони стосуватимуться переосмислення місцевої інфраструктури та економіки Київщини, стратегій антикризового розвитку міста та підтримки місцевих виробників. У частині форуму, присвяченій підприємництву, програмою заходу також передбачена презентація успішних кейсів Київщини під назвою «Бізнес та його вплив на розвиток територіальних громад».

Окрему увагу в рамках форуму буде приділено впровадженню освітніх програм для локальних спільнот щодо важливості споживання локальних товарів для економічного та сталого розвитку регіону.

Інвестиційний форум міста Києва відбудеться у вересні 2020 року, проте його проведення та формат залежатимуть від епідемічної ситуації у країні та світі, зазначають організатори. Планується, що у форумі візьмуть участь світові експерти, великі інвестори, топменеджери, лідери думок, а також представники влади та місцевих громад.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]