Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

10 грудня відбудеться навчальний семінар для волонтерів-помічників Святого Миколая у рамках акції «Не забудь привітати»

09 грудня 2019 року, 11:22

10 грудня о 17:00 у Колонній залі Київської міської державної адміністрації для волонтерів-помічників Святого Миколая відбудеться навчальний семінар. Організатор заходу – Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

У рамках новорічної акції «Не забудь привітати» волонтери будуть проводити адресні привітання для клієнтів мережі центрів соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (ЦСССДМ), які не мають змоги відвідувати виїзні новорічні заходи.

Під час навчання волонтери отримають знання щодо механізму здійснення адресного привітання, особливостей взаємодії з дітьми з інвалідністю, власної безпеки під час роботи, відпрацюють навички комунікації та анімації.

Після навчання усі волонтери об’єднаються у групи та розподіляться за районами міста Києва.

Власне адресні привітання здійснюватимуться у період із 19 до 26 грудня із офіційним його стартом у Київській міській державній адміністрації. Створюючи святковий настрій, невтомні молоді помічники святого Миколая разом із подарунками та привітаннями понесуть часточки «Світла Миру з Віфлеєму» – символ Миру та злагоди – у Центри соціально-психологічної реабілітації для дітей та молоді з функціональними обмеженнями, у сім’ї, де є діти з інвалідністю, у сім’ї, які опинились у складних життєвих обставинах.

У рамках акції «Не забудь привітати» також відбудеться низка святкових соціокультурних заходів для дітей клієнтів мережі ЦСССДМ столиці, зокрема, новорічні вистави та новорічні вечірки для дітей та молоді з інвалідністю у КМДА, сімейний перегляд мультфільму для дітей демобілізованих учасників АТО та дітей внутрішньо переміщених осіб (переселенців) у кінотеатрі «Київська Русь» тощо, де помічники Святого Миколая будуть допомагати створювати чарівну атмосферу свята.

Місце проведення: вул. Хрещатик, 36, 2-й поверх, Колонна зала КМДА.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 097-528-96-09; 063-349-55-69; 456-77-81 (Анна Шабатіна).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]