Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

18 грудня відкриють виставку творчих робіт переможців міського фестивалю «Повіримо у себе»

17 грудня 2019 року, 15:13

18 грудня о 15:30 у Муніципальній галереї мистецтв Деснянського району відбудеться урочисте відкриття виставки творчих робіт переможців напряму «Прикладне мистецтво» ХХVІІ Київського міського фестивалю творчості дітей та молоді з функціональними обмеженнями «Повіримо у себе».

Зокрема, буде представлено близько 100 робіт дітей і молоді з інвалідністю. Під час виставки, яка проходитиме у галереї до 15 січня, відбудуться майстер-класи, а також зустрічі з митцями, які надаватимуть експертні коментарі для дітей та молоді з інвалідністю щодо виконання робіт.

«Фестиваль є яскравим інструментом для створення нових форм соціальної роботи, внесення позитивних змін у суспільну свідомість громади Києва», – вважає Ярослава Колобова, директорка Київського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Цьогоріч у фестивалі взяли  участь 1000 обдарованих дітей та молоді з інвалідністю, які змагалися у 12 номінаціях, об’єднаних у 4 напрями у 4 вікових категоріях, а також сімейній позаконкурсній презентації. Нові номінації, що представлені на виставці – декупаж і декоративне мистецтво.

Організатор заходу – Київський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Місце проведення: вул. Т. Драйзера, 6, муніципальна галерея мистецтв Деснянського району.

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 456-77-81, 097-528-96-09, 063-349-55-69 (Шабатіна Анна).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]