Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

28 червня пройде аукціон із приватизації державної частки ТОВ «Інвестагро»

21 червня 2024 року, 10:21

28 червня відбудеться онлайн-аукціон з приватизації державної частки розміром 100% статусного капіталу ТОВ «Інвестагро». Про це інформує Регіональне відділення Фонду державного майна України по місту Києву.

Основним видом діяльності товариства є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.

  • Загальна площа земельних ділянок – 1483,2729 га.
  • Загальна площа будівель та споруд – 6222,2 кв. м.

До складу об’єкта приватизації входять 25 зареєстрованих одиниць нерухомого майна та інфраструктури, серед яких: виробничі, складські, адміністративні будівлі та споруди тощо.

Також на балансі підприємства перебуває 125 одиниць рухомого майна (інвентар, меблі, обладнання інше) та 13 одиниць транспортних засобів і спецтехніки.

Стартова ціна за об’єкт приватизації становить 48,9 млн гривень без ПДВ.

Аукціон пройде в електронній торговій системі «Прозорро.Продажі». Реєстрація триває до 27 червня. Детальніше про актив – за посиланням: https://bit.ly/4eeO3Rt.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]