Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Архітектурно-містобудівна рада підтримала концепцію щодо будівництва об’єктів укриттів в умовах існуючої сформованої забудови Києва

16 вересня 2022 року, 12:32

Архітектурно-містобудівна рада при Департаменті містобудування та архітектури КМДА підтримала концепцію щодо будівництва об’єктів укриттів в умовах існуючої сформованої забудови Києва. У засіданні ради взяли участь Київський міський голова Віталій Кличко та головний архітектор міста Києва Олександр Свистунов.

Як зазначили у Департаменті, концепція включає в себе розміщення об’єктів подвійного використання з функцією укриття в радіусах доступності до об’єкту в умовах існуючої сформованої забудови. За основу були взяті території стадіонів шкіл для розміщення під їх площиною паркінгів з функцією укриття.

Концепцію розглянули фахові експерти-архітектори члени архітектурно-містобудівної ради. До розгляду також залучили представників Департаменту муніципальної безпеки, Головного управління ДСНС України у м. Києві та Департаменту освіти і науки. За результатами обговорення концепція в цілому підтримана та надані пропозиції щодо ініціювання змін до законодавства та державних будівельних норм.

Як наголосили у Департаменті містобудування та архітектури, у зв’язку із військовою агресією російської федерації проти України, питання будівництва укриттів є нагальним для безпеки мешканців і є першочерговим питанням на всіх рівнях влади.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]