Версія для людей із вадами зору

Борг із виплати заробітної плати в столиці зменшився на 2,3 млн грн

29 листопада 2017 року, 10:39

Борг із виплати заробітної плати у столиці в листопаді зменшився на 2,3 млн грн, якщо порівнювати з попереднім місяцем. Про це повідомив директор Департаменту соціальної політики КМДА, заступник тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат у м. Києві Юрій Крикунов.

«Не зважаючи на те, що станом на 1 листопада загальний обсяг боргу в столиці становить 99,7 мільйона гривень, прослідковується позитивна тенденція у скороченні цієї суми. Варто також зауважити, що у столиці відсутня заборгованість із виплати заробітної плати в бюджетних установах, які фінансуються містом», – зазначив Юрій Крикунов.

За його словами, минулого місяця боржники виплатили майже 3,5 млн грн заборгованої заробітної плати, а від початку року – 52,6 млн грн.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua