Версія для людей із вадами зору

Через проведення футбольного матчу у неділю, 3 жовтня, можливе обмеження на вхід станцій метро «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого»

01 жовтня 2021 року, 11:27

3 жовтня у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу (початок гри о 19:30) між командами «Динамо» (Київ) та «Шахтар» (Донецьк) можливі деякі зміни в роботі столичного метро. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Так, перед початком гри можливе обмеження (закриття) станції «Олімпійська» на вхід. А після завершення можливе обмеження (закриття) на вхід станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажирів на платформах станцій. КП «Київський метрополітен» перепрошує за можливі незручності та закликає дотримуватися маскового режиму.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua