Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Інспектори благоустрою склали майже 50 протоколів за неприбраний сніг та бурульки

15 лютого 2021 року, 18:19

Комунальні служби столиці продовжують боротися із наслідками складних погодних умов: цілодобово задіяна спецтехніка та бригади з ручного прибирання, тонни снігу вивозять на майданчики для складування та утилізації. Не меншає роботи і в столичних інспекторів благоустрою, які щоденно контролюють прибирання від снігу та накрижень балансових територій. Лише за сьогодні інспектори внесли понад 400 приписів та склали майже 50 адміністративних протоколів. Про це поінформував в. о. директора Департаменту міського благоустрою Тимур Ткаченко.

«Сьогодні опади не були потужними, на Стрітення пригріло сонечко, і ми маємо нову проблему – бурульки. Основна функція Департаменту міського благоустрою – контроль виконання правил благоустрою всіма суб’єктами господарювання, щоб Київ був безпечним для пересування. Усі без винятку порушення, як неприбраний сніг чи бурульки, будуть зафіксовані та опрацьовані», – зазначив Тимур Ткаченко.

Очільник Департаменту міського благоустрою звернувся до керівників комунальних та комерційних установ із закликом відповідально ставитись до прибирання снігу та накрижень.

Відповідно до Правил благоустрою міста Києва балансоутримувачі зобов’язані дотримуватися відповідних технологій щодо забезпечення умов функціонування та утримання об’єктів благоустрою в належному санітарно-технічному стані, зокрема, прибирати від снігу та накрижень прилеглу на 10 м територію.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]