Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 16 квітня водіям та пасажирам транспорту на в’їздах до Києва обов’язково вимірюватимуть температуру

14 квітня 2020 року, 18:10

Із 16 квітня водіям та пасажирам транспорту на в’їздах до Києва обов’язково вимірюватимуть температуру. Про це йдеться у розпорядженні керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації.

Норма щодо обов’язкової термометрії почне діяти із 00:00 16 квітня на основних в’їздах до столиці. Забезпечуватимуть її виконання поліція спільно із медиками.

Перевірятимуть автобуси та мікроавтобуси, вантажні та вантажно-пасажирські автомобілі та легкові автівки, які перевозять більше трьох осіб включно із водієм.

Якщо до столиці прямує людина із нормальною температурою, після термометрії вона зможе вільно проїхати. Якщо температура вище 37,5 градусів та є ознаки гострого респіраторного захворювання, людину тестуватимуть на наявність коронавірусної хвороби та відправлятимуть на самоізоляцію.

У разі, якщо температура тіла перевищує 38 градусів та якщо людина має симптоми ГРВІ, то викликатимуть бригаду швидкої (екстреної) медичної допомоги для госпіталізації хворого.

Нагадаємо, особам, які підлягають самоізоляції та обсервації, заборонено самовільно залишати місця самоізоляції та обсервації. Після закінчення терміну перебування в самоізоляції або обсерваторі людина має отримати довідку та пред’явити її на виїзді з території карантину, тобто з Києва.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]