Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із 3 лютого у столичних ЦНАПах можна буде зареєструвати усі наземні транспортні засоби – Микола Поворозник

31 січня 2020 року, 16:13

Із 3 лютого у столичних Центрах надання адміністративних послуг можна буде зареєструвати усі наземні транспортні засоби. Останнім кроком для цього стало підписання відповідного протоколу про надання адміністративних послуг Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві через Центри надання адміністративних послуг міста Києва. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Тепер у ЦНАПах можна зареєструвати усі транспортні засоби, окрім водних та повітряних. Ми неодноразово заявляли про те, що готові максимально розширювати спектр адміністративних послуг, які можна отримати через ЦНАПи. І ми це робимо! Шукаємо способи взаємодії з різними суб’єктами надання адміністративних послуг місцевого та державного рівнів. Ми постійно працюємо над тим, аби кожен хто звернувся до ЦНАПу, отримав послугу максимально швидко та якісно», – підкреслив Микола Поворозник.

Відтепер у всіх ЦНАПах Києва можна отримати послуги з реєстрації, перереєстрації,  тимчасової реєстрації та зняття з обліку тракторів,  самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року у столичних ЦНАПах можна зареєструвати авто, отримати дублікат посвідчення водія чи обміняти його (без складання іспитів).

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]