Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Із початку снігопадів інспектори благоустрою внесли майже 650 приписів щодо несвоєчасного прибирання снігу та накриження

21 листопада 2022 року, 17:04

Після погіршення погодних умов інспекція благоустрою посилено контролює прибирання вулиць столиці від снігу та накриження. Усього з початку снігопадів було внесено майже 650 приписів за порушення Правил благоустрою в частині прибирання снігу. Про це повідомив директор Департаменту міського благоустрою КМДА Тимур Ткаченко.

«Ще на минулому тижні, після прогнозів Укргідрометцентру про погіршення погодних умов, інспектори благоустрою попередили всіх балансоутримувачів листом-пам’яткою щодо правил утримання балансової території під час снігопаду. У Правилах благоустрою міста Києва чітко визначено, що керівники підприємств, установ і організацій – як приватної, так і комунальної власності – несуть персональну відповідальність за прибирання балансової та прилеглої території. Через опади вихідні для інспекторів стали також робочими днями: вже о 06:00 ранку вони вийшли контролювати якість прибирання снігу. Всього з початку снігопадів було внесено майже 650 приписів. Дав доручення приділяти особливу увагу об’єктам соціальної інфраструктури: зупинок громадського транспорту, виходів із метро, шкіл та садочків, закладів харчування та торгівлі», – прокоментував Тимур Ткаченко.

Він закликав балансоутримувачів своєчасно прибирати наслідки негоди, адже йдеться про безпеку пішоходів і водіїв. Якщо прохання прибрати балансову територію ігнорується, інспектор складає протокол про адміністративні правопорушення за ст. 152 КУпАП. Кожен протокол тягне за собою накладення штрафу: для фізичних осіб від 340 до 1360 грн, на посадових осіб та підприємців – від 850 до 1700 грн.

Нагадаємо, що в Києві постійно триває протиожеледна обробка доріг. Протягом ночі і сьогодні вранці вулиці чистять та обробляють протиожеледними засобами 195 одиниць техніки «Київавтодору». До очищення територій також залучають техніку і працівників КО «Київзеленбуд» і керуючих компаній районів.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]