Версія для людей із вадами зору

КП «Київтеплоенерго»: як встановити у будинку лічильник тепла з охоронною системою, замість вкраденого

03 жовтня 2019 року, 16:04

Мешканці столиці, в будинку яких було вкрадено лічильник тепла, можуть безкоштовно відновити вузол обліку. При цьому їм необхідно буде сплачувати щомісячну абонплату за охоронну сигналізацію.

«Київтеплоенерго встановило вже четвертий лічильник тепла з охоронною системою, щоб в подальшому запобігти крадіжкам вузлів обліку. На вулиці Данькевича, 7-А лічильник тепла був вкрадений два роки тому. Сьогодні ми встановили новий лічильник, але вже з охоронною системою. Абонплата для мешканців однієї квартири становитиме лише 3,89 грн на місяць. Наявність загальнобудинкового лічильника дасть можливість мешканцям сплачувати за опалення на 25-30% менше, ніж тим киянам, у яких не встановлений вузол обліку», – зазначив директор СП «Енергозбут» КП «Київтеплоенерго» Костянтин Лопатін.

За його словами, встановлення охоронної системи теплового лічильника здійснюється на підставі рішення загальних зборів мешканців багатоквартирного будинку. Після чого необхідно звернутися з відповідним протоколом до КП «Київтеплоенерго».

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua