Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

КП «Київтеплоенерго» створило Тelegram-канал для інформування киян про гідравлічні випробування та дистанційні сервіси

15 травня 2020 року, 12:54

КП «Київтеплоенерго» створив Telegram-канал для інформування киян щодо найбільш актуальних питань – термінів виконання гідравлічних випробувань тепломереж, модернізації енергетичного комплексу столиці, обліку та оплати послуг, вакансій компанії тощо.

Після введення протиепідемічних обмежень «Київтеплоенерго» спільно з комунальним концерном «Центр комунального сервісу» впровадило низку дистанційних та онлайн-сервісів для клієнтів, за допомогою яких кияни, не виходячи з дому, швидко й безпечно можуть вирішити практично усі питання, пов’язані з нарахуваннями за тепло та гарячу воду, обліком послуг тощо.

З початку карантину цими дистанційними сервісами скористались більше 10 тис. киян. За даними «Центру комунального сервісу», понад 50 тис. киян за цей час отримали онлайн-консультації у Facebook та Skype. Це сприяло збільшенню питомої ваги онлайн-оплат у період карантину в столиці. Рівень онлайн-розрахунків зріс майже на 15%. Кількість транзакцій за послуги теплопостачання вперше сягнула майже 1 млн. Своєчасна та повна оплата спожитих послуг є запорукою стабільного забезпечення міста теплом та електроенергією, адже в тарифах «Київтеплоенерго» майже 80% – газова складова.

Детальна інформація, як дистанційно вирішити питання, що стосуються приладів обліку тепла доступна за посиланням.

Не виходячи з дому отримати консультацію фахівця КП «Центр комунального сервісу» в Facebook та Skype можна:

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]