Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Ніч проти 1 квітня у Києві пройшла спокійно, працює інфраструктура, соціальне обслуговування та пункти щеплення

01 квітня 2022 року, 9:03

Ніч проти 1 квітня у Києві пройшла спокійно. Після завершення комендантської години місто живе в режимі воєнного стану. Працює інфраструктура міста: комунальники, транспортники, медики та рятувальники. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Містянам надаються усі комунальні послуги. У столиці працює комунальний транспорт, продовольчі магазини, аптеки, банки, заправки, автосервіси, міні-ярмарки та столичні ринки», – розповів Микола Поворозник.

Про роботу всіх приватних закладів можна дізнатися у застосунку «Київ Цифровий» на мапі працюючого бізнесу.

Для автомобільного сполучення лівого й правого берега Києва працюватимуть сьогодні Північний та Дарницький мости. Для громадського транспорту відкритий Південний міст.

За словами Миколи Поворозника, територіальні центри соціального обслуговування громадян працюють в штатному режимі.

З початку повномасштабного російського вторгнення терцентри видали понад 44 тисячі продуктових наборів першої необхідності та понад 40 тисяч гарячих обідів.

Більше 13 тисяч киян отримали соціальні послуги, зокрема, це послуги обслуговування на дому. Крім того, м’ясну продукцію отримали понад 8 тисяч киян, ще більше 13 тисяч осіб отримали молочну продукцію, понад 26 тисяч осіб отримали овочеві набори.

«Війна не скасувала коронавірус, навіть якщо вам так здається на перший погляд. Він нікуди не дівся і про це говорять цифри: за 30 днів нового етапу війни у столичних стаціонарах проліковано близько 900 хворих на коронавірус. Тому не нехтуйте своїм здоров’ям, при прояві перших симптомів звертайтеся до сімейного лікаря. Якщо ви досі, з якихось причин, не вакцинувалися – вакцинуйтеся», – розповів Микола Поворозник.

У пунктах вакцинації доступні перша, друга та бустерна дози вакцини від COVID-19. Адреси пунктів вакцинації за посиланням.

«Традиційно звертаюся до всіх містян – не виходьте з дому без нагальної потреби, не порушуйте правила комендантської години. Не нехтуйте сигналами повітряної тривоги! Допомагайте тим, хто поруч! Разом переможемо! Слава Україні!» – наголосив Микола Поворозник.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]