Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Підприємці столиці сплачуватимуть менше за використання місць для розміщення реклами, що перебувають у комунальній власності

09 квітня 2021 року, 14:16

До кінця року малий та середній бізнес у столиці сплачуватимуть менше за використання місць, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Києва, для розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на транспорті. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський на своїй сторінці у Facebook.

«У зв’язку із новими «ковідними» викликами депутати Київської міської ради надали додаткові пільги підприємцям та тимчасово зменшили плату на 50% за використання місць, що перебувають у комунальній власності територіальної громади Києва, для розміщення засобів зовнішньої реклами та реклами на транспорті», – розповів Валентин Мондриївський.

За його словами, відповідна пільга діятиме до 31 грудня 2021 року, тобто до кінця року.

⠀«Ми свідомо йдемо на недоотримання доходів у бюджет, адже наша першочергова мета – не допустити масового закриття бізнесу та зберегти робочі місця. За ініціативи мера столиці Віталія Кличка навіть в складні економічні часи міська влада і далі сприятиме малому та середньому бізнесу», – додав Валентин Мондриївський.

Нагадаємо, що на період дії карантинних обмежень столиця розширила перелік пільг для малого та середнього бізнесу.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]