Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Понад 327 тисяч столичних підприємств у 2022 році сплатили у міський бюджет 23,4 млрд грн – Валентин Мондриївський (+фото)

02 вересня 2022 року, 15:07

Понад 327 тисяч столичних підприємств у січні-липні 2022 року сплатили у міський бюджет 23,4 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 5% більше, ніж за відповідний період 2021 року. Про це повідомив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський на заході з нагоди Дня підприємця.

«У Києві діє понад 327 тисяч суб’єктів підприємництва, якими у січні – липні поточного року до бюджету м. Києва сплачено 23,4 млрд гривень податків, зборів та обов’язкових платежів, що на 1,2 млрд грн або на 5% більше, ніж за відповідний період 2021 року. Висловлюємо свою повагу та вдячність за те, що в умовах війни ви продовжуєте працювати, сплачувати податки та давати місту ресурс для відновлення та розвитку», – зазначив Валентин Мондриївський та окремо подякував тим підприємцям, які в перші тижні воєнних дій, не зважаючи на небезпеку, допомагали місту тримати оборону.

Заступник голови КМДА нагадав, що попри складне політичне та соціально-економічне становище, обмеженість фінансових ресурсів у столиці реалізується Програма фінансово-кредитної підтримки суб’єктів малого та середнього підприємництва у місті Києві.

«Міський бюджет компенсує 99% процентної ставки по кредитам для розвитку бізнесу. У минулому році за цією Програмою підприємцям надано допомоги на суму 31 млн грн, створено більше 1100 нових робочих місць, збільшено реалізацію товарів, робіт і послуг на 5 млрд грн», – повідомив Валентин Мондриївський.

Він також нагадав, що з  метою підтримки малого та середнього бізнесу на період воєнного стану прийняті рішення Київради  щодо:

  • зменшення до 1 гривні розміру пайової участі в утриманні об’єктів благоустрою при розміщенні тимчасових споруд, відкритих (літніх) та сезонних майданчиків;
  • звільнення від орендної плати за оренду комунального майна;
  • звільнення від плати за розміщення зовнішньої реклами та реклами на транспорті;
  • рекомендовано виробникам та/або надавачам комунальних послуг не здійснювати:
  • нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені), інфляційних нарахувань, процентів річних на заборгованість, утворену за несвоєчасне та/або неповне внесення плати за такі послуги;
  • припинення та/або зупинення надання таких послуг у разі їх несплати або сплати не в повному обсязі.

Відзначення підприємців та працівників підприємств міста Києва (Фото – КМДА, Михайло Криволапов)

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]