Версія для людей із вадами зору

Сьогодні увечері можливе обмеження на вхід до станцій метро «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого»

23 листопада 2021 року, 15:01

Сьогодні, 23 листопада, у зв’язку із проведенням на НСК «Олімпійський» футбольного матчу між командами «Динамо» (Київ) та «Баварія» (Мюнхен), можливі деякі зміни в роботі столичного метро. Про це повідомляє КП «Київський метрополітен».

Так, перед початком гри, яка розпочнеться о 19:45, можливе обмеження (закриття) станції «Олімпійська» на вхід. А після завершення можливе обмеження (закриття) на вхід станцій «Палац спорту», «Олімпійська» та «Площа Льва Толстого».

Механізм застосовується з міркувань безпеки для уникнення масового скупчення пасажирів на платформах станцій. «Київський метрополітен» перепрошує за можливі незручності та закликає дотримуватися маскового режиму.

Нагадаємо, що наразі заборонено перевезення пасажирів у столичному метро (крім осіб до 18 років) без негативного ПЛР-тесту на COVID-19 або експрес-тесту на визначення антигена строком дії 72 години; або «жовтого» чи «зеленого» COVID-сертифіката; або документа про одужання особи від зазначеної хвороби.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua