Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Соціально вразливі громадяни можуть отримати послуги в міському центрі зайнятості за принципом «єдиного вікна»

28 травня 2024 року, 11:59

Відтепер ветерани, люди з інвалідністю, внутрішньо переміщені особи та інші вразливі категорії населення зможуть отримати комплексну підтримку в одній установі – центрі зайнятості. Про це повідомляє Київський міський центр зайнятості.

Громадяни, які звертаються за допомогою, матимуть доступ до широкого спектра послуг, зокрема:

  • консультування щодо видів гуманітарної, матеріальної та правової допомоги, на які вони мають право;
  • індивідуальний супровід на всіх етапах пошуку роботи: від складання резюме до працевлаштування;
  • психологічна та професійна реабілітація для адаптації до нових життєвих обставин.

Також завдяки принципу «єдиного вікна» відвідувачі зможуть оперативно отримувати вичерпну інформацію про грантові програми для відкриття чи розвитку бізнесу, можливості безоплатного навчання за ваучерами та інші пропозиції служби зайнятості.

Для того, щоб скористатися послугою «єдиного вікна», необхідно звернутися до найближчого центру зайнятості. Фахівці служби ретельно вивчать індивідуальну ситуацію відвідувача, визначать його першочергові потреби та розроблять персональний план дій. Співробітник центру зайнятості скоординує надання всіх необхідних послуг та залучення ресурсів, за потреби долучивши партнерські організації.

Принцип «єдиного вікна» допоможе оптимізувати процес отримання допомоги, заощадити час відвідувачів і забезпечити адресний та комплексний підходи до вирішення проблем. А також створюватиме необхідні умови всім громадянам незалежно від віку, статі, сімейного стану чи стану здоров’я для працевлаштування чи підприємницької діяльності, забезпечуючи економічну безбарʼєрність.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]