Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Станом на цю годину енергетики практично повністю відновили електропостачання у столиці, відповідно відновлено водо- та теплопостачання

02 січня 2024 року, 15:14

Станом на цю годину енергетики практично повністю відновили електропостачання у столиці, відповідно відновлено водо- та теплопостачання.

За інформацією ДТЕК «Київські електромережі», без електроенергії залишається частина споживачів на житловому масиві Куренівка. Відновлювальні роботи енергетики планують закінчити близько 17:00.

Нагадаємо, внаслідок обстрілу сьогодні, 2 січня, було знеструмлено низку об’єктів водопостачання, у результаті правий берег залишався на пониженому тиску води.

Крім того, було пошкоджено тепломережу біля житлового будинку в Солом’янському районі, який постраждав від ракетної атаки. Ремонтні роботи будуть проведені після закінчення слідчих дій.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]