Версія для людей із вадами зору

Столичні фонтани припиняють роботу до 1 травня наступного року

01 жовтня 2018 року, 12:49

Із 1 жовтня столичні фонтани припиняють роботу та переходять в осінньо-зимовий режим. Працівники спеціалізованого комунального водогосподарського підприємства «Київводфонд» наразі проводять необхідні роботи демонтажу зовнішнього обладнання для його збереження у період холодів.

«Перш за все демонтується все зовнішнє обладнання, проведено санітарно-профілактичні роботи, вимиваються чаші, а далі роботи продовжаться безпосередньо у підземній частині водограїв. Як і минулого року, світло-музичний фонтанний комплекс на Майдані Незалежності, який складається з одного великого та  шести малих водограїв, буде законсервовано із застосуванням спеціальної конструкції, яка захищатиме фонтани у зимовий період та слугуватиме антивандальним захистом», – говорить директор «Київводфонду» Світлана Козловська.

Дванадцять фонтанів, розташованих в акваторії Русанівського каналу, теж будуть демонтовані із залученням спеціалістів-дайверів та вивезені для належного збереження до наступного року.

Столичні фонтани відновлять свою роботу із 1 травня 2019 року.

Нагадаємо, що в цьому році було оновлено та збільшено музичний репертуар київських водограїв.

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту support.web@kyivcity.gov.ua