Версія для людей з порушеннями зору
Версія для людей з порушеннями зору

Цього року вже оновили освітлення на 70 вулицях столиці – Микола Поворозник (+фото)

13 листопада 2019 року, 20:05

Цього року вже оновили освітлення на 70 вулицях та об’єктах столиці. Замінили понад 10 тисяч світильників, встановили понад 3 тисячі опор зовнішнього освітлення. Про це заявив перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Микола Поворозник під час презентації завершення робіт на вулицях Набережно-Хрещатицькій та Набережно-Луговій.

«Сумарно на цих вулицях встановили 279 світлодіодних світильників та 81 нову опору. Також тут замінили більше 5 з половиною тисяч метрів кабелю. Коштувало це місту приблизно 10 мільйонів гривень. Використання світлодіодних світальників дозволяє економити близько 30% на сплаті за електроенергію. Наприклад, у 2018 році завдяки модернізованому освітленню ми заощадили 11 мільйонів гривень! Зауважу, заміна освітлення в цьому році мала здійснюватися якраз за рахунок коштів, які з міського бюджету вилучено в результаті ухвалення змін до Держбюджету-2019. Тож столиця вклала власні кошти», – заявив Микола Поворозник.

До кінця року сучасним та оновленим вже буде майже 25 відсотків всього зовнішнього освітлення столиці. У першу чергу, нове освітлення встановлюють на магістралях та на вулицях, що капітально ремонтують.

«Місто продовжує впроваджувати сучасні технології в інфраструктуру нашого міста. Це стосується і освітлення вулиць та проспектів, парків та скверів, інших об’єктів столиці. Бо сучасне освітлення – це безпека руху, безпека на вулицях, це економія для міського бюджету на сплаті за електроенергію», – підкреслив генеральний директор КК «Київавтодор» Олександр Густєлєв.

Цього року нове LED-освітлення вже встановили на: вул. Кібальчича, вул. Дніпровській Набережній, Трухановому острові, вул. Івана Гонти, вул. Ірпінській, вул. Верхньоключовій, вул. Деснянській, вул. Кільцевій, вул. Козелецькій, вул. Львівській, вул. Бориспільській та інших.

Тривають роботи на проспектах Перемоги та Петра Григоренка, Харківському Шосе, на розв’язках біля метро «Харківська», метро «Позняки», «Осокорки» та «Славутич».

Нагадаємо, що минулого року 300 млн грн було спрямовано на встановлення LED-освітлення на об’єктах столиці. Цього року – ще 700.

Огляд оновлених вулиць Набережно-Хрещатицької та Набережно-Лугової після проведення капітального ремонту мережі зовнішнього освітлення

Якщо у Вас виникли технічні питання або побажання з приводу доопрацювання Єдиного веб-порталу м. Києва, то зверніться, будь ласка, до служби технічної підтримки за номером: (044) 366-80-13 або напишіть на електронну пошту [email protected]